Автобіографія

Архімандрит Петро (Країло Павло Степанович), народився 24 березня 1974 року у с. Кричево, Тячівського р-ну, Закарпатської обл. у православній багатодітній сім’ї. Батько – Країло Степан Миколайович, мати – Країло Олена Федорівна.

1981 р – пішов у перший клас Кричівської Середньої Школи, яку закінчив у 1991 році.

З 1991 року до 1998 року працював сезонним робітником.

У січні 1998 року вступив у число братії Іоанно-Предтеченського чоловічого монастиря с. Бедевля, Тячівського р-ну

У 2007 році переведений у число братії Архангело-Михайлівського Грушівського чоловічого монастиря та пострижений у малу схиму з іменем Петро.

4 серпня 2007 року Преосвященнійшим Іпполітом, Єпископом Хустським і Виноградівським, рукоположений у сан ієродиякона.

2 грудня 2007 року цим же єпископом рукоположений у сан ієромонаха.

2008 року до Дня Святої Пасхи нагороджений правом носіння під час богослужіння набедреника.

2 листопада 2008 року нагороджений правом носіння Наперсного Хреста

28 березня 2013 року Високопреосвященнійшим Марком, Архієпископом Хустським і Виноградівським призначений виконуючим обов’язки настоятеля Архангело-Михайлівського монастиря с. Грушево, Тячівського р-ну

25 квітня 2013 року згідно рішення Священного Синоду УПЦ (Журнал №47 від 25 квітня 2013 року) призначений Настоятелем Свято-Михайлівського чоловічого монастиря с. Грушево, Тячівського р-ну з возведенням у сан «Архімандрита»

28 квітня 2013 року у Неділю Ваій возведений у сан «Архімандрита».

22 листопада 2013 року в празник ікони Божої «Скоропослушниця» нагороджений правом служіння літургії з відкритими царськими вратами до молитви «Отче Наш».